E kishte fobi, modelen e detyrojnë të pozojë me një gjarpër gjigant
Gjarpërinjtë dihet se janë jo të pëlqyeshëm nga të gjithë, madje shumica i kanë frikë dhe fobi këta zvarranikë.

Kështu ka ndodhur edhe me një modele shumë të njohur, Rebekah Vardy e cila është detyruar që të pozojë me një gjarpër.

Modelja e frikësuar ka hasur shumë vshtirësi gjatë setit dhe nuk ka qenë e qetë për asnjë cast.

Ajo është shprehur se për këtë set është detyruar nga kompania dhe se nuk do ta përsëriste më kurrë në jetë. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2018, ora 19:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori