E kishim humbur, futbollisti shumë i njohur quan mike Era Istrefin

Himni zyrtarë i Botërorit "Rusia 2018" ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja e nderkombëtarizuar, Era Istrefi, tashmë eshte publikuar edhe në youtube.

Por ajo që na kishte humbur ditën e djeshme ishte publikimi i futbollistit Ronaldinjo.

Ai ka publikuar një fotografi ku ka shkruar se mezi po pret hitin e miqve të tij ndërkohë që ka bërë tagg në postime dhe Era Istrefin.

Era po i ngjit shkallët një e nga një. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori