E keni parë Oriola Marashin më në formë se kaq ? (FOTO LAJM)

Oriola Marashi vazhdon të komentohet linjat e saj tërheqëse, shkruan Albeu.com

Edhe imazhet e reja të publikuar në ‘Instagram’ ajo ka joshë me format e saj imoresive në një veshje e cila ia theksonte belin e hollë dhe gjoksin seksi, shkruan Indeksonline.

Oriola ka treguar trupin shtatgjatë derisa ka realizuar një fotosesion në mes të rrugës e ku dukej më në formë se kurrë më parë.

Ndryshe, krahas karrierës si modele, Oriola po punon për një projekt muzikor. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2019, ora 22:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori