E keni parë Marina Vjollcën pa grim, më mirë mos e shikoni se do ''zhgënjeheni'
Madje ajo sëbashku me motrën e saj Luanën ishin pre e akuzave për operacione të shumta kururgjike në fytyrat e tyre, ani pse tendenca e tyre ishte gjithmonë për ta mohuar një gjë të tillë.

E kësaj radhe në një foto shfaqet fytyra e Marinës me dhe pa grim, teksa duket mjaft atraktive me tiapre të bukura, por që ndryshimi është jashtëzakonisht i madh. /albeu.com/Shtuar më 15/01/2018, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori