E keni kuptuar gabim, Elgiti bashkëpunimin e radhës nuk do ta sjellë me Klean
Elgiti prej kohësh ka paralajmëruar që do të sjellë një projekt të ri.

Mendohej se ky projekt do të vintë ne duet me Klean të dashurën e tij, por paskemi gabuar.

Si duket Elgiti nuk nxitohet dhe më shpejt do të publikojë një tjetër bashkëpunim.

Bashkë me Vin Velin ai po sjell bashkëpunimin me Alar Band. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2018, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori