E kënaqur me Romeon, Jonida Maliqi nuk ka nevojë për filma +18 (VIDEO)
Jonida Maliqi është një ndër femrat më tërheqëse të ekranit shqiptar.

Falë stilit të saj të veçantë këngëtarja ja ka dalë gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes dhe çdo dalje e saj në ekran shoqërohet me shumë komente pozitive.

Së fundmi Jonida ishte pjesë e emisionit "Prive" në rubrikën “60 sekonda”.

Ajo u përgjigj për disa pyetje të përgjithshme dhe një prej tyre ishte: “A shikon filma eros”.

"Jo, s'kakm nevoj për stimulim", u shpreh këngëtarja duke u larguar me sportivitet nga instervista.

Kujtojmë se Jonida dhe Romeo Veshaj konfirmuan lidhen e shumëpërfolur vetëm para pak kohësh./albeu.com

Shtuar më 15/12/2019, ora 11:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori