"E ke surratin si beton i pashtruar", e tepron Françeska Jaçe (FOTO LAJM)

Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella kanë publikuar foto me bikini në plazh teksa lanë të kuptohej se të dyja po përgatisin diçka të re.

Edhe pse vajzat u komentuan shumë në rrjet, një prej ndjekësve shkruan në foton e postuar nga Françeska:

"Si jeni katandis të dyja. Zoti ju sjellt ment me pa veten".

Por as Françeska nuk ja ka kursyer përgjigjen duke ja kthyer: "Haha ça surrati paske ti lale si beton i pashtruar mirë". /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 21:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori