E kaloi natën në club, Anxhelina Hadergjonajt i ndodh "gjëma"
Vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina prej vitesh tashmë jeton në SHBA në një shtëpi me grimierin e njohur Ariel të cilin e ka mik të ngushtë. Dyshja kalojnë shumë kohë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe mbrëmjen e djeshme ishin në klub.

Anxhelina dhe Ariel postuan foto e video teksa argëtoheshin, por një e papritur u ka ndodhur.

Të dy kanë humbur telefonat dhe këtë e kanë bërë të ditur sot në llogaritë e tyre në Instagram.

"Jam shumë e mëzitur. Humba telefonin mbrëmë. Nëse po përpiqeni të komunikoni me mua ose me Arielin, më dërgoni mesazh në Instagram sepse edhe ai e humbi telefonin", shkruan Anxhelina shkruan class.

Edhe Arieli njofton fansat e tij për këtë që i ka ndodhur me një video të postuar në Instastory ku shprehet se këto 24 orë kanë qenë të çmendura për të pas humbjes së telefonit
Shtuar më 06/12/2018, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori