"E jotja", Flaka Krelani e pranon publikisht kujt i përket (FOTO LAJM)

Këngëtarja e famshme Flaka Krelani së fundmi ka vendosur të ndryshoj look duke ardhur me flok të shkurtër stil "bob" me një ngjashmëri të frikshme me Kim Kardashian.

Flakës i rrin mjaft mirë ky stili dhe komplimentet në Instagram kan qenë me qindra.

Një ndër komentuesit ishte dhe e afërmja e Flakës, Donjeta Krasniqi, e cila duke mos i rezistuar fotos komenton "Mama miaaa" shoqëruar me emoji të ndryshëm.

Ajo çfarë bie në sy është përgjigja e këngëtares e cila ja kthen "E jotjaa" dhe e shoqëron me puthje duke nxitur thashetheme në rrjet./albeu.com/
Shtuar më 23/08/2019, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori