E imituan në ''Portokalli'', si reagoi Rudina Magjistari (VIDEO)
Pëlqej
Në ''Portokalli'', ashtu siç ishte parashikuar, aktori Rezart Veleshnja imitoi moderatoren e njohur të televizionit Klan, Rudina Magjistarin.

Rudina duket se e ka marrë me sportivitet këtë imitim.

Madje ajo vendosi që t’i kushtojë më shumë vëmendje vetes duke lyer flokët dhe duke vendosur të veshë një fustan shumë klasik, duke thyer imazhin e përditshëm. /albeu.com/

Shtuar më 07/03/2018, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori