E imiton në "Portokalli", si reagoi Arditi ndaj Rezart Veleshnjës kur u takuan nga afër (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktori Rezart Veleshnja ka filluar "Portokallinë" e këtij viti duke imituar Ardit Gjebrenë në emisionin "E Diela Shqiptare" dhe Arian Çanin tek "Zonë e Lirë".

Performimi i tij është pritur mirë në publik, ndërkohë që nuk kanë qenë të pakët ata që ngrënë pyetjen se si do ta kenë pritur Gjebrea dhe Çani këtë "sfidë".

Për Çanin nuk dihet ende, por Gjebrea e ka pritur mjaft mirë.

Kjo duket edhe nga një foto e hedhur sëfundmi në Instagram nga aktori, të cilën e ka shoqëruar me komentin: Më në fund u takuam. Ne duhemi dhe pikë! /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2017, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori