E hoqën nga Klani me një SMS, Alesian e marrin në Top Channel (FOTO LAJM)

Alesia Bami u largua ng klani me një SMS për shkak se bëri një intervistë ne Top Channel, gjë që sipas Klanit nuk ja lejonte kontrata e punës.

Në intervistat e saj Alesia rrëfeu se nuk ishte në dijeni të kontratëspunës, megjithatë ajo u zëvendësua nga një tjetër velinë në "Stop".

Mirëpo, vetëm disa ditë pas largimit të saj "Syri.net" shkruan se se Alesian do t'a shohim sërish në ekran, tashmë në një tjetër emision dhe televizion.

Bëhet e ditur se shumë shpejt ajo do t'i bashkohet stafit të "E diell" në "Top Channel", ku do të bëjë rubrikën e llotarisë.
Shtuar më 11/02/2019, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori