E habitshme çfarë thotë Wikipedia për Luanën (FOTO LAJM)

Luana Vjollca është një nga moderatoret e njohura të skenës shqiptare, që së fundmi ka bërë realitet dhe ëndrrën e saj për muzikën.

Por Luana është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka hedhur në një prej postimeve të saj në Instastory se çfarë thotë wikipedia për figurën e saj.

'Luana Vjollca është një prezantuese e njohurShqipëri, e mirënjohur për pjesëmarrjen e saj në shumë evente televizivë, në një prej televizioneve kombtare ne Shqipëri.

Ajo gjithashtu është e njohur për përformancën e saj muzikore dhe karjerën e suksesshme si këngëtare. ‘-shkruhet në pjesën e Ëikipedias për Luanën. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori