E FRIKSHME/ Jennifer Lopez dhe selfie misterioze, pas saj shfaqet një fantazmë? (FOTO LAJM)

Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, ka postuar një selfie gjatë një stërvitje në shtëpinë e saj, por pas saj shfaqet një fytyrë njerëzore.

Pyetja në mediat sociale: "A është ai rastësisht një fantazmë?".
Shtuar më 20/05/2020, ora 21:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori