E frikshme, genet e kësaj vajze shqiptare tërbuan rrjetin për këtë arsye (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dua Lipa ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët me suksesin që ka arritur në fushën e muzikës dhe ka mijëra persona që e kanë idhull.

Mirëpo një vajzë shqiptare ka fatin të jetë sozi e saj dhe atë e kemi zbuluar në një spot.

Në momentin e parë që sheh spotin e radios të duket sikur vajza që shikon është këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, por në fakt ajo është Hilda Kërtalli shkruan xing.al.

Me tipare njësoj si Dua Lipa, është e vështirë të dallosh Hildën nga këngëtarja.
Shtuar më 20/10/2018, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori