E fejuara e Stresit përgjigjet nëse pin hashash (FOTO LAJM)

Kejsi, bashkëshortja e reperit Stresi ka treguar mbështetjen e madhe për të dhe familjen e tij pas arrestimit. Këtë herë ka zgjedhur që të flasë me ndjekësit e saj në Instagram në lidhje me partnerin e saj.

Një prej pyetjeve ishte: “Ti pin at barin njëjtë sikur burri jot apo jo?”. Përgjigja e saj lidhej me legalizimin e marijuanës në Kanada si dhe konsumuesit në Shqipëri.

“Jo unë nuk kam prekur kurrë as bar as cigare, por në Kanada është legale bari dhe këtu i sheh të gjithë me të, kështu që burri im s’do duket s ii vetmi se dhe në Shqipëri e pijn, thjesht se publikojnë”, shkruajti KejsiInstagram.

Prej datës 17 tetor të vitit 2018, Stresi vijon të mbetet në qelitë e paraburgimit. Ai akuzohet për "Mbajtje pa leje dhe prodhim të armëve shpërthyese dhe të municioneve” dhe “Prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike.


Shtuar më 05/02/2019, ora 09:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori