E dinim single, por e dashura e Feros qenka super yll (FOTO LAJM)

Reperi nga Kosova edhe pse është shumë i ri në moshë është kthyer në një nga repareat më të mirë në vendin tonë.

Këngët e Feros janë shumë të pëlqyera dhe numërojnë miliona klikime në Youtube.

Por për sa i përket jetës private Fero ka qenë shumë i rezervuar dhe s’kemi patur shumë informacion rreth saj.

Megjithatë së fundmi ëhstë zbuluar se Fero është në një lidhje me modelen bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli.

Arbenita është shumë e njohur në Instagram falë bukurisë së saj dhe fotove provokuese.

Modelja dhe reperi kanë shkëmbyer herë pas here edhe komente me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar emoji-t e zemrave. Në një prej fotove Arbenita zbulon se foton e ka bërë ai, pasi Fero e pyet se kush fshihet pas telefonit, ndërsa modelja i kërkon të heshtë përmes një emoji. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 16:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori