E dini si është emri i vërtetë i Lori Hoxhës? (FOTO LAJM)

Lori Hoxha është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale, kjo për shkak të veshjeve dhe jetës luksoze që bën. Në një intervistë për InTv, ka rrëfyer një sekret nga vejta e saj, të cilin jo të gjithë e dinë. Ndër të tjera, Lori tregon se emri i saj i vërtetë nuk është Lori.

Ajo e ka ndërruar këtë emër dhe prej kohësh nuk e përdor më, pasi thotë se nuk i pëlqen fare. Madje, antipatia e Lorit ndaj emrit të saj real shkon edhe më tej, teksa thotë se i vjen turp prej emrit Lorela.

“Kur më thërrasin në rrugë Lorela, nuk kthej kokën pasi nuk e ndjej atë emër. Prej kohësh nuk përdoret në familjen time vetëm ime më më thërret kështu kur është me nerva,”- ka thënë Lori./Albeu.com/
Shtuar më 01/02/2017, ora 08:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori