E diela "magjike" e Rudina Magjistarit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatorja Rudina Magjistari ka publikuar në rrjete sociale një foto me vajzën e saj, ku mesa duket po kalojnë një të dielë të lumtur së bashku.

Rudina nuk ka kursyer në dedikim shumë të bukur për vajzën e saj Mia e cila tashmë po rritet cdo ditë.

“Ti nuk je një pikë në Univers, por gjithë Universi në një pikë, moj Mia ime”, shhkruan ajo për të bijën, të cilën e quan rreze drite dhe mrekullinë e saj. /albeu.com/

Shtuar më 22/10/2017, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori