E dekoruar për festa, brenda vilës së Tuna Sejdiut (FOTO LAJM)

Tuna Sejdiu është një nga këngëtaret më të komentuara në Shqipëri.

Megjithese vitet e fundit Tuna nuk është angazhuar me projekte muzikore, por është shumë aktive në rrjetet sociale.

Tuna është shumë aktive dhe poston thuajse çdo ditë duke i mbajtur fansat të përditësuar me të rejat e fundit nga jeta e saj.

Ditën e sotme këngëtarja i ka mhanitur të gjithë me setin e ri fotografik, të realizuar brenda ambientit të shtëpisë.

Ju ftojmë të ndiqni galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2018, ora 22:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori