E dashura e re e Ben Affleck e bën atë të tymosë duhan (FOTO LAJM)

Pëlqej
Që kur u zbulua lidhja e tij e re me producenten Lindsay Shookus Ben Affleck me duket se po kalon një kohë të vështirë për shkak se është gjykuar shumë nga njerëzit përcjell albeu.com.

Ai është parë duke pirë cigare për herë të parë në jetën e tij, në dukje i stresuar dhe i shqetsuar.

Ben po priste ndërkohë të hipte në avionin e tij privat dhe të nisej për diku. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori