E dashura e Mozzik ka gati këngën e saj të re
Bëhet fjalë për Mozzik dhe Loredanën, të cilët kohëve të fundit i shohim në çdo vend bashkë.

Madje Loredana është një nga përkrahëset më të mëdha të reperit.

Duket se Loredana do të ndjekë hapat e të dashurit të saj.

Ishte Mozzik, ai që paralajmëroi në një postim në profilin e tij në “Instagram” se e dashura e tij do të publikojë së shpejti këngën e saj më të re. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2018, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori