E dashura e Ledrit? Diona shfaqet si një copë ylli (FOTO LAJM)

Diona Fona është një nga këngëtaret më të talentuara e më bukuroshe të skenës shqiptare. Me t'u bërë e famshme, Fiona shumë shpejt u komentua edhe për jetën private.

Thashethemet se ajo është në një lidhje me Ledrin kanë qarkulluar prej kohësh ndërsa dyshja preferojnë të mos flasin për këtë.

Diona festoi mbrëmë ditëlindjenAngli me një grup miqsh dhe nuk kanë munguar urimet edhe nga këngëtarë të njohur shqiptarë shkruan xing.al.

Në foton e fundit të postuar në instagram ku tregon paraqitjen e saj në festën e ditëlindjes, Diona zbulon se ka mbushur 20 vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2019, ora 23:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori