E dashura e Justin Bieber tmerrohet në emision live (VIDEO)
E dashura e këngëtarit Justin Bieber është trembur për vdekje gjatë një interviste në Ellen DeGeneres show. Selena Gomez ka uluritur sa fuqi kishte kur një burrë i maskuar tentoi ta sulmojë atë me sharrë.

Në kët intervistë ajo shpjegoi edhe romancën e saj me Justin Bieber. “Gjithçka po shkon mirë. Ne shkojmë në Disneyland shpesh sepse atij i pëlqen, por shkojmë tek Knott Scary Farm sepse ajo pjesë është favoritja për mua. Më pëlqen të frikësohem por i mbyll sytë dhe veshët gjatë gjithë kohës”, u shpreh 20 vjeçarja. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2012, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori