E dashura e Florit sulmon publikisht Elvana Gjatën: Ishe një dështim!
Tashmë prej kohësh flitet për një lidhje mes moderatores së Prive, Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesit.

Ata dolën duke bërë deklarata publiksht gjatë ditëlindjes së Libertës dhe tashmë mesa duket është harruar Elvana Gjata.

Por ka qenë Liberta ajo që ka ngacmuar Elvanën këtë herë.

Përsa i përket rikthimit të Elvanës në Shqipëri ajo e konsideron si rikthim pas dështimit në Amerikë duke thumbuar kështu hapur ish-të dashurën e Florit.

Madje dikur Liberta dhe Elvana kanë qenë mike shumë të ngushta. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2018, ora 18:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori