E dashura e Arditit të "Big Brother", nënë e një vajze 6-vjeçare (FOTO LAJM)

Ish konkurenti i "Big Brother", Ardit Çelepija, tashmë po shijon një romancë të re. E dashura e tij e re është këngëtare, por nga ana tjetër është edhe nënë e një vajze 6-vjeçare që quhet Alesia.

Thuhet se ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, e ndërsa Arditi ka lënë pas historinë aq shumë të bujshme në "Big Brother".

Arditi i cili është menaxher i një prej bareve më të frekuentuara në kryeqytet, ka nisur një histori të re me një këngëtare seksi.

Ajo quhet Xhesika Ndoj dhe sapo ka publikuar këngën e saj më të re "Ta ha zemrën". /albeu.com/

Shtuar më 06/09/2014, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori