E dashura bëhet xheloze për Elenin, Bushpepa i kthen përgjigjen që çdo femër do e donte
Pëlqej
Eugent Bushpepa është këngëtari që përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion.

Por duket se e dashura e tij është bërë disi xheloze për shqiptaren tjetër Elenin.

I ftuar dje në "Top Show" Eugenti duket se ja ka hequr dyshimet të dashurës së tij se ai pëlqen Elenin.

"Eleni dukej e rrezikshme, vajzë shumë e dëshiruar nga meshkujt, edhe mund të të hutonte", i tha Albana Osmani - Eugentit.

"Varet nga shijet. Eleni s'futet tek shijet e mia. Unë e kam në krah, e zgjodha për thjeshtësinë dhe shpirtin", shtoi këngëtari për të fejuarën e tij Andia.

Epo besojmë se e dashura e tij duhet të ndihet e lumtur për këto fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori