E çuditshme por Beyonce dhe Michelle Obama janë mike shumë të mira (VIDEO)

Pëlqej
Që nga dita e inagurimit të Presidentit Obama në vitin 2008, dhe deri më sot një miqësi e ngrohtë ka lindur mes Beyonces dhe Michelle Obama.

Këngëtarja Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z ishin të pranishëm në inaugurimin e Obamas si president ku dhe u takuan me bashkëshorten e ish-presidentit, Michelle.

Ato vazhduan miqësinë e tyre edhe duke u përfshirë së bashku në fushata të ndryshme sensibilizuese, siç ishte e fundit “Mbipesha tek fëmijët”.

Së fundmi, ato janë takuar sërish mes vete, dhe këtë gjë e ka treguar grupi Beehive, të cilët kanë publikuar një video në Tëitter, ku shihen qartë Beyonce dhe Michell. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2017, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori