E bukura e Shqipërisë tregon idhullin që e frymëzon (FOTO LAJM)

Pëlqej
Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e shoëbizit shqiptar.

Ajo ka disa kohë që është larguar nga Shqipëria dhe jeton në Amerikë bashkë me djalin e saj ku dhe ushtron edhe karrierën e saj si modele shkruan Albeu.com.

Ama këtë herë Adrola ka vendosur ta thotë hapur se kush është inspirimi i saj me një footgrafi të Angelina Jolie.

Padyshim që është një idhull për tu pasur, pasi Angelina përvecse një femër shumë ebukur është edhe një bamirëse e dedikuar. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 18:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori