E bija pret autobusin, aktori i njohur udhëton me helikopter (FOTO LAJM)

Në mediat e huaja po qarkullojnë foto të vajzës së aktorit të njohur Tom Cruise, Bella. Ajo shihet në një stacion duke pritur autobusin e veshur sport, me xhinse të zëza, bluzë jeshile dhe maskë.

Ndërsa babai i saj, Tom Cruise ka luksin të udhëtojë me helikopterin e tij privat.

Kujtojmë që Bella është vajza e birësuar e Cruise dhe Nicole Kidman. Pas ndarjes së çiftit, Bela ka preferuar të qëndrojë larg syrit të kamerave dhe të bëjë një jetë të thjeshtë.

Shtuar më 19/09/2020, ora 11:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori