E bënë të vdekur, këngëtarja shqiptare bën reagimin "gjigant"
Në disa media ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Albërie Hadergjonaj ka bërë një aksident dhe ka gjetur vdekjen.

Në një postim në Instagramin e saj, mësuam nga Albëria se disa faqe kishin lajmëruar vdekjen e saj.

Edhe pse është një lajm që mund të ketë shkaktuar alarm tek familjarët e këngëtares, sa duket Albëria e ka marrë me sportivitet.

Ja iku dhe syri i keq, duke e shoqëruar me “emoji” duke qeshur, ka qenë reagimi i saj mbi foton e postuar. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 20:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori