E bën jetën si “sheik”, rrëfehet menaxheri i VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tashm prej kohësh ai përflitet vazhdimisht në media për shkak se menaxhon disa këngëtarë shqiptarë.

Xhani Demika i cili ndryshe njihet edhe si menaxheri i VIP-ave, shquhet për jetën luksoze, udhëtimet, jahtet apo shampanjat e shtrenjta nëpër bare.

I ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit" me Rudina Dembacaj, Xhani është pyetur se si ja del që hedh foto çdo ditë me shampanja të shtrenjta, duke qenë se artistët që menaxhon nuk paguhen shumë.

“Instagrami dhe Facebook janë mënyra më e mirë e reklamimit. Është marketing. Realja është që nuk i paguaj asnjëherë. Mi sjellin lokalet shampanjat, më qerasin”, ka rrëfyer ai. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori