E akuzojnë se u martua për para, modelja shqiptare merr vendimin e rëndësishëm
Modelja Emina Çunmulaj është një ndër modelet shqiptare më të komentuara dhe më krenare për vendlindjen e saj.

Ajo verën e kaluar ndihmoi shumë familje në nevojë, dhe këtë herë ka ndërmend të bëjë të njëjtën gjë.

'Miqe te Dashur,Në Tetor do të vizitoj Shqipërinë, për disa projekte humanitare, si Anëtare e Bordit të Fondacionit Fundjavë Ndryshe. @fundjavendryshe Vitin që lamë pas unë vizitova disa familje në varfëri ekstreme në Shkodër, Shqipëri.

Duke i ardhur në ndihmë. Shpresoj që këtë vit të bëjmë diçka më të madhe.-shkruan Emina. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 19:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori