E akuzojnë për eskortë miliarderësh arabë, Dorina Mema: Atje marr leksionet e jetës!
Dorina Mema njihet për të thënit e gjërave troç prandaj dhe shkakton debate jo rrallë në emisionet televizive.

Sëfundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour Zone” në ‘Ora News’ moderatorja Ester Bylyku e ka pyetur më gjerë sportisten rreth pushimeve luksoze dhe udhëtimeve të herë pas hershme në Arabinë Saudite.

Ku mes këtij diskutimi, moderatorja ka kërkuar të mësojë më tepër nëse shoqërohet edhe me milardierët.

Pyetjes së Bylykut: "Gojët e liga çfarë nuk thonë për ty dhe udhëtimet në Arabi? Kush është e vërteta e këtyre udhëtimeve? Shkon për qejf ?"

Dorina Mema i është përgjigjur: Atje kam marr leksionet e jetës sime dhe kam fituar leksionin bazë, islamin.

Gjysmën e ditës e kaloj me një hoxhë, që është daja i vajzës së ministrit të brendshëm, që është shoqja ime e ngushtë.
Shtuar më 24/10/2019, ora 18:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori