Dyshemeja mbulohet me dollar, këngëtarja shqiptare i mbledh me fshesë

Big Mama është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Ajo e ka pranuar edhe vetë se muzika është një fushë shumë fitimprurëse dhe sidomos kur ftohet në evente familjare si dasmat apo ditëlindjet.

fundmi ajo ka udhëtuar drejt Amerikës, ku ka mbajtur një koncert për shqiptarët që jetrojnë atje.

Por nga imazhet e publikuara së fundmi nga Robert Berisha dhe më pas nga vetë Big Mama na kanë lënë gojëhapur.

Këngëtares shqiptare i kanë hedhur aq shumë para saqë është detyruar t’i mbledhë me fshesë./albeu.com/
Shtuar më 03/03/2019, ora 14:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori