Dy prezantuese emisionesh shfaqen me të njëjtën veshje (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Rastësi ose jo, dy prezantuese emisionesh janë shfaqur me të njëjtën veshje.

Bëhet fjalë për Najada Elmazin dhe Rudina Magjistarin.

Drejtuesja e “Pro Art” në Channel One kishte veshur bluzën me detaje dhe pantallonat e gjata pak ditë më parë kur në program kishte të ftuar Agim Hushin.

Ndërkohë, Rudina është shfaqur me të njëjtën veshje disa ditë pas saj në emisionin e pasdites “Rudina”. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2016, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.