“Dy gra?”, këngëtarja i nxjerr sekretin Ledri Vulës (VIDEO)
View this post on Instagram

How I feel after my daily workout😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Taraku prej kohësh është kthyer në një personazh shumë të komentuar në mediat rozë dhe rrjete sociale.

Ajo shquhet për linjat perfekte, të cilat i mban në formë nëpërmjet palestrës.

Ama këtë herë ajo ka treguar se cfarë ndodh pas stërvitjes.

Morena shfaqet e ulur në restorant duke ngrënë me të dyja duart pa pushim, pa marrë frymë.

Ama ky detaj ka ngacmuar edhe Ledri Vulën i cili i ka treguar një sekret Morenës.

“Kur isha i vogël, gjyshja më thonte mos ha me dy lugë, sepse do të marrësh dy gra” – zbulon reperi Ledri Vula. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2018, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori