Dy gishta të mëdhenj në dorën e majtë, shokohen fansat e Khloe Kardashian

Fansat e Khloe Kardashian- it po përpiqen të kuptojnë se cfarë ka ndodhur me yllin e Instagramit.

35- vjeçarja ka photoshop- uar gishtin e madh të dorës së majtë (të paktën aty është e dukshme) dhe sigurisht e gjitha kjo s'mund të lihet me kaq.

Mjafton t’i hidhni një sy fare të shpejtë fotos dhe do të shihni se si Khloe ka jo më një, por plot dy gishtërinj të mëdhenj në një dorë të vetme.

Shumë e quajtën dështim Photoshop- i e ndërsa të tjerë nuk arrinin ta kuptonin si nuk e kishte vënë re që diçka s'po shkonte me dorën e saj. /albue.com/
Shtuar më 01/02/2019, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori