Dwayne ''The Rock'' Johnson do të kandidojë si president?!
Dwayne Johnson pas suksesit të tij në sportin e wrestling, arriti majat edhe në Hollywood si aktor.

Dwayne 'the Rock' Johnson duket se shumë shpejt mund të braktisë Hollywood për t'ju dedikuar politikës, të paktën këtë ka konfirmuar vetë aktori duke u shprehur se dëshiron të kandidojë për president.

Aktori 45-vjeçar ka thënë se plani për të drejtuar Shtëpinë e Bardhë në 2020 mund të realizohet.

Ai pret të bëhet baba për herë të tretë, dhe sërisht do të bëhet babi i një vajze. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2017, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori