Dukesha Kate anulon vizitën në Maltë, probleme me shtatzëninë
Pëlqej
Për shkak të problemeve me shtatzëninë, Dukesha Kate ka anuluar vizitën në Maltë. Dukesha e Kembrixhit, nuk do të udhëtojë këtë fundjavë në Maltë, pasi ajo "vazhdon të vuajë nga efektet e Hyperemesis Gravidarum", ka thënë një burim i Kensington Palace. Pak ditë më parë u publikua lajmi se dukesha dhe Princi William prisnin fëmijën e tyre të dytë, gjinia e të cilit nuk është bërë ende e ditur. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2014, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori