Duke u shplodhur në një vaskë me shkumë, kush është "misteriozi" krah Loredanës (FOTO LAJM)

Pak orë më parë Loredana ka publikuar në Instastory një foto të shkrepur në një hotel luksoz.

Teksa është duke u relaksuar në një vaskë me shkumë, këngëtarja nuk ka lënë pa postuar një foto, në të cilën vihet re një detaj që po na habit.

Në foton e reperes shihet një mashkull, i cili qëndron me kurriz i ulur pranë këngëtares.

Loredana nuk ka zbuluar imazhin e mashkullit në fjalë dhe tani jemi shumë kuriozë të dimë çfarë fshihet pas kësaj.

Kujtojmë se mbrëmjen e kaluar Loredana dhe Mozzik kanë qenë në Austri.

Ata kanë performuar në klabe të ndryshme në këtë shtet dhe nuk dihet çfarë mund të ketë ndodhur më pas!


Shtuar më 08/12/2019, ora 14:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori