Dudushi vihet në siklet: Pse u ndave nga gruaja e parë?
Alban Dudushi është vënë në siklet ditën e sotme nga fëmijët në Piter Pan.

Ai është pyetur për gruan e tij të parë.

Pyetjes pse është ndarë nga ajo, Albani, i zënë ngushtë, iu përgjigj me shumë diplomaci:

“Ashtu si ju tani që mund të pëlqeni ndonjë gocë, kur je i ri të pëlqen shumë diçka, por më vonë kjo ndryshon. Unë me graun time të parë u deshëm shumë dhe vendosën të bëjmë edhe një fëmijë bashkë.

Por të rriturit mund të mërziten me njëri-tjetrin, por ky nuk është fundi i botës. E rëndësishme është që ta ruajnë atë pjesën e bukur që kanë me njëri-tjetrin. Ne kemi edhe një vajzë të bukur bashkë, kështu që ruajmë gjërat tona më të bukura” /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 22:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori