Modelja bukuroshe u "bashkohet" sheikëve, Dubai nuk ka koronavirus (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Viky Varga ka zgjedhur temperaturat e larta të Dubait për t’i qëndruar larg rrezikut të prekjes nga koronavirusi. Ajo po shpërndan vazhdimisht foto seksi, me rroba banje dhe pije të shtrenjta.

Ish e dashura e sulmuesit italian Graziano Pelle pak ditë më parë u lut për Italinë dhe për sa më pak të prekur nga virusi. Ndërsa tani duket se ka gjetur qetësinë personale në Dubai, ku sigurisht për shkak të temperaturave të larta, koronavirusi nuk ka depërtuar ende.
Shtuar më 12/03/2020, ora 19:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori