Dua Lipën nuk e ndalon më askush
“Look What You Made Me Do”, e cila u publikua në natën e VMAs, u kthye menjëherë në këngën më të komentuar e më të dëgjuar të momentit, duke kaluar edhe “Despacito”-n.
\
Kënga dhe videoklipi thyen edhe rekordet e mëparshme të vendosura nga Adele me “Hello” për klikueshmërinë dhe renditjen në chart-e.

“LWYMMD” u rendit në vend të parë në Britaninë e Madhe duke u kthyer në këngën e parë të Taylor Sëift që arrin diçka të tillë. Por kënga e re e Dua Lipës e ka ‘mposhtur’ hitin e Taylor duke triumfuar në vendin e parë. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2017, ora 18:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori