Dua Lipa si kurrë më parë, i përgatit ushqimin të dashurit (FOTO LAJM)

Isaac Careë i dashuri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka publikuar një video ku shihet Dua duke ia përgatitur ushqimin atij.

Edhe pse nuk e filmoi fytyrën e saj, ai tregoi nga afër se Dua po i përgatiste atij vezë të fërguara.

Kujtojmë që Dua Lipa dhe Isaac Careë janë ribashkuar në vitin 2018">2018, pasi ishin ndarë për një kohë të shkurtër.

Për ndryshe, këngëtarja shqiptare po vazhdon t’i numërojë sukseset e njëpasnjëshme në muzikë. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 15:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori