Dua Lipa shkëlqen në Jimmy Kimmel live show (FOTO LAJM)

Pavarësisht se në një moshë shumë të re dhe në hapat e para të karrierës, Dua Lipa di shumë mirë si të vijë pranë publikut si një divë.

Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka performuar në emisionin më të shikuar amerikan, Jimmy Kimmel live, në Los Angeles, ku ka kënduar disa hite të saj.

Me një fustan të shkurtër të lule, Dua ka tregon thjeshtësinë dhe bukurinë e saj.

Dua Lipa pritet që së shpejti të publikojë albumin e saj të ri. /albeu.com/

Shtuar më 22/04/2017, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori