Dua Lipa shfaqet e frikësuar, çfarë i ka ndodhur këngëtares (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë në qendrën e mediave.

Duan e ka kapur paniku dhe menjëherë është ngjitur në karrige duke bërtitur, Këto janë pamjet e fundit që qarkullojnë në rrjetet sociale të këngëtares.

Por kjo sjellje e saj ka shkaktuar të qeshura tek stafi i saj, të cilët janë kujdesur që ta filmojnë këngëtaren në momentet e panikut.

Në fakt ai që e ka terrorizuar Duan ka qenë thjesht një buburrec, i cili i ka kaluar këngëtares nëpër këmbë. Duket se këto qënka fobi e këngëtares. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 09:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori