Dua Lipa rrëmben çmimin e dytë nga Brit Awards
Pëlqej
Dua Lipa ka rrëmbyer edhe çmimin e dytë në Brit Awards

“Artistja më e mirë debutuese” është çmimi i dytë i Dua Lipës që e rrëmbeu sonte.

Pas atij Best Female Artist Dua është shpërblyer edhe me çmimin e dytë.

Ajo ka dalë në skenë bashkë me motrën dhe vëllain e vet, Rina dhe Gjin Lipa, për ta rrëmbyer çmimin “artistja më e mirë debutuese”. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2018, ora 22:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori