Dua Lipa në faqen e parë të revistës “Female” (FOTO LAJM)

Dua Lipa është bërë tashmë një nga këngëtaret më të përfolura shqiptaremediat ndërkombëtare.

Fama e këngëtares shqiptare ka arritur edhe në shtetet aziatike, mediat e të cilave shpeshherë i kushtojnë artikuj sukseseve të Duas.

Ajo ka pushtuar faqen e parë të revistësFemale” të Singaporit, e cila do të dalë në shitje muajin e ardhshëm (korrik) .

Dua ka folur rreth karrierës dhe projekteve të reja duke mos përjashtuar edhe stilin e saj.

“Numri jonë i korrikut 2017 me yllin Dua Lipa”, thuhet në njoftimin e revistës. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2017, ora 17:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori