Dua Lipa ndez skenën në festivalin e Spanjës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kanë kaluar vetëm pak ditë që kur këngëtarja">këngëtarja shqiptare e njohur botërisht ka publikuar projektin e saj të fundit “New Rules”, këngë kjo e cila për pak ditë arriti të marr shumë klikime.

Ylli shqiptar së fundmi ishte pjesëmarrëse në Festivalin Ndërkombëtar të Muzikës “Pre-shoë Benicassim” i cili po mbahet në Spanjë.

Dua ishte ngjitur në skenë dhe performoi këngën e saj “Scared To Be Lonely”, këngë të cilën e ka në bashkëpunim me Martin Garrix.

Këngëtarja">Këngëtarja shqiptare ndezi publikun spanjoll me performancën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori